KURUMSAL

Gelişen teknoloji ve modern hayatın getirdiği yenilikleri sürekli takip ederek her yeni gün gelişiyor, hizmet kalitesini arttırıyoruz. Söğütlu 4G ofis olarak Trabzon-Akcaabat -Söğütlu Adnan Kahveci Bulvarında 750 M2’lik showroomumuzla hizmet vermekteyiz . Müşterilerimiz için farklı tasarımlar üretiyoruz . Temel hedefler ve değerlerimiz doğrultusunda ofis mobilyaları alanında Türkiye’nin ve dünyanın değişik ülkelerine ihracat yapmaktayız modern çalışma ve teknolojik ekipmanlarımızla ve son sistem atölyemizle beraber Türkiye’nin değil dünyanın önde gelen firmalarından biri olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Söğütlü 4G ofis kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürün ve yüksek standartta hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren, güvenilirliği her zaman ön planda tutan bir firma olmuştur. Deneyim ve birikim ile sağlamış olduğumuz gelişmede; müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir biçimde analiz ederek ve kaliteden vazgeçmeden uygun süreçler kullanmamızın ilerlememizde büyük payı olmuştur.

Çalışanların memnuniyetine, eğitimine ve takım ruhuna önem veren işletme kültürümüz sayesinde, tüm personelimizin katılımı ve desteği ile yürüteceğimiz faaliyetler sonucunda ulaştığımız kalite düzeyini daha da ileriye götürmeye,

Geniş ürün yelpazemiz, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle bu politika ve değerlerin tamamını uygulayarak sürekli büyümeye ve gelişmeye kararlıyız.